9. EPSA Jesenja skupstina, Sofija

Informacije iz Nacionalne asocijacije studenata farmacije Srbije
Pravila foruma
Dobrodošli!

Pročitajte Pravilnik o radu Foruma

9. EPSA Jesenja skupstina, Sofija

Postod Cecilly » Pon Avg 06, 2012 13:25

Drage koleginice i kolege,

Od 29.10. do 3.11. ce u Sofiji, u Bugarskoj biti odrzana 9. Jesenja skupstina Evropske asocijacije studenata farmacije (EPSA Autumn Assembly).
Tema je "Farmacoeconomics- beyond euros & pills".

Registracije su otvorene od danas, 6. avgusta. Prvi registracioni period se zavrsava 25.9. i do tada ce kotizacija iznositi 275 evra. Posle toga, do 20.10. kotizacija ce biti 325 evra. U kotizaciju su ukljuceni smestaj, sva 3 obroka i prisustvo celokupnom programu.

Do 15.9. Srbija ce imati rezervisanih 11 mesta (2 za zvanicne delegate i 9 za ostale studente). Posle 15og ce se mesta popunjavati sa liste cekanja po principu ko se prvi prijavio-prvi dobija mesto. Tako da bi bilo dobro da se, ukoliko zelite da idete, prijavite do 15.9. Naravno, mozete i kasnije ali vam mesto nece biti zagarantovano.

Podsecam vas da se mozete prijaviti i za Support fund, da vam se refundira deo novca od kotizacije. Za vise informacija, slobodno me kontaktirajte, ili pitajte ovde.

Sofija je blizu, vozna karta u jednom pravcu je samo 8 evra (iz Beograda) tako da nema razloga da nasa delegacija ne bude velika. :mrgreen:

Sve detaljnije informacije o programu, smestaju, i registraciji mozete naci na sajtu http://epsa-aa2012.com/wordpress/
ili na FB stranici http://www.facebook.com/groups/349730115080682/

Za sve informacije ili pitanja mozete mi se obratiti ovde ili na mail
ls@napser.org

(ko mi posalje mail, dobija specijalni Information guide koji ne mogu da prikacim ovde jer je fajl isuvise velik :mrgreen: )

Srdacan pozdrav,
Svetlana Kolundzic
NAPSer LS
Korisnikov avatar
Cecilly

Pridružio se: Čet Okt 16, 2008 22:23

Re: 9. EPSA Jesenja skupstina, Sofija

Postod Cecilly » Uto Sep 18, 2012 11:25

Da li neko planira da nam se pridruzi u Sofiji? Prvi registracioni period traje jos nedelju dana.
Korisnikov avatar
Cecilly

Pridružio se: Čet Okt 16, 2008 22:23

Povratak na NAPSer