FUDBAL: III(MB) - II(MF)

Pravila foruma
Dobrodošli!

Pročitajte Pravilnik o radu Foruma

FUDBAL: III(MB) - II(MF)

Postod biwi » Sre Apr 08, 2009 23:12

E OVAKO, MOMCI SA DRUGE GODINE SU MISLILI NA DA MOGU NA STARIJE KOLEGE, POSEBNO KOLEGA VUJOVIC, ALI SU IPAK KRENULI PUSKOM NA RUSIJU!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

III(MB) - II(MF)
8-4

MOMCI, MISLITE O TOME..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Korisnikov avatar
biwi

Pridružio se: Čet Okt 16, 2008 19:02

Re: FUDBAL: III(MB) - II(MF)

Postod Wlada » Čet Apr 09, 2009 00:25

Прво ћу да честитам колегама са треће године МБ на борбености и на позитивном резултату.

Нема сумње да су слабија форма и недостатак кондиције пресудили у мечу,
мада бих похвалио своје саиграче, пошто сам резултат не говори ништа, јер је до резултата 4:4 било неизвесно, након чега је уследио наш пад у игри.

Подсетићу да тим друге године није заједно играо пуних годину дана, да су зимски месеци допринели паду кондиције, тако да смо платили данак.

Нема везе... Са циљем да се реванширамо и подигнемо ниво игре, крећемо са припремама одмах након априлског рока.

Колега Биволаревићу, биће операција Барбароса за месец дана када се будемо уиграли, ја сам вам обећао.
А тада ће Русија да падне, а на њеним рушевинама послужићемо хладну освету :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ПС пошто је Звезда данас пукла у дербију, желели смо да помогнемо колеги Бивију да превазиђе душевни бол, тако да смо их мало пустили :lol: :lol:
Korisnikov avatar
Wlada

Pridružio se: Sre Okt 15, 2008 17:48

Postod biwi » Čet Apr 09, 2009 10:14

Kolega Vujovicu, drago mi je da ste i u sred roka optimisticki nastrojeni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Međutim, mislim da ce Vam biti potrebno vise od mesec dana da porazite Rusiju drage mlađe kolege!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Istina je da utakmica do 4-4 bila neizvesna, ali to je bilo polse 30min termina, međutim termin za fudbal je 60min, tako da kolega morate da budete bolje fizicki pripremljeni, jer se mi protiv Vas nismo ni umorili kao ljudi... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) Da je rat trajao mesec dana Rusija bi bila poražena, međutim rat je trajao mnogo duže!!!! hehehe Pa tako i nas jucerašnji mec kolega Vujovicu!!!!

KOLEGA VUJOVIĆU, RUSIJA JE NEOSVOJIVA ! ! ! ! ! !

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Korisnikov avatar
biwi

Postod Wlada » Čet Apr 09, 2009 21:59

Колега Биволаревићу, мени је јако драго што самном делите симпатије према Русији.

Видећемо да ли сте заслужили да се почастите именом Русије на наредном мечу...
Упозоравам вас да постоји опасност да укаљате име ове велике земље, јер планирамо да вам вратимо мило за драго!
:evil: :evil: :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

КОЛЕГА БИВОЛАРЕВИЋУ НИШТА НИЈЕ НЕОСВОЈИВО!!!

8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Korisnikov avatar
Wlada

Pridružio se: Sre Okt 15, 2008 17:48

Postod biwi » Pet Apr 10, 2009 00:24

SAMO CU TI ODGOVORITI, NEOSVOJIVA JE RUSIJA!!!!! A NEPOBEDIVA IIIgod MB! :P :P :P :P :P
Korisnikov avatar
biwi

Postod Aleksandar » Pet Apr 10, 2009 23:14

Ne bih se slozio, kolega Bivolarevicu. 8-)
Aleksandar

Pridružio se: Pon Okt 13, 2008 20:31

Postod biwi » Sub Apr 11, 2009 00:10

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Kolega Popovicu, znamo se!!!! :P :P :P :P :P
Korisnikov avatar
biwi

Postod Пеђа » Pet Apr 24, 2009 13:45

biwi je napisao::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Kolega Popovicu, znamo se!!!! :P :P :P :P :P

Друга сте лига, оооо друга сте лига, друууугаа сте лииигааааа... :mrgreen:
Korisnikov avatar
Пеђа

Pridružio se: Čet Okt 16, 2008 00:22

Povratak na Sport