Iskustva sa beogradskim bazenima

Pravila foruma
Dobrodošli!

Pročitajte Pravilnik o radu Foruma

Re: Iskustva sa beogradskim bazenima

Postod mima140186 » Uto Avg 23, 2011 08:50

Doktor kaže da može da se ispravi do 22. godine. Posle toga moramo da je čuvamo da se ne iskrivi još više :(
Korisnikov avatar
mima140186
Koordinator PharmArta

Pridružio se: Ned Okt 19, 2008 10:08

Postod zivanshe » Uto Avg 23, 2011 14:31

Nezgodno je kad' počnu da te bole leđa... :oops:

Išla sam na Košutnjak prošle i ove nedelje - prezadovoljna sam! :D
Mali je bazen i deluje starinskije od Taša i Banjice, ali ono što mi je najbitnije - čist je i nije bilo maltene nikoga. x) Videćemo kakvo će stanje biti kada se završi "letnji režim rada. ;)
Dobro je što je bazen lepo izdeljen na trake (za razliku od Banjice), tako da očekujem da će biti pristojni uslovi i kad se ljudi vrate sa odmora. :)
Korisnikov avatar
zivanshe

Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 17:32

Postod mima140186 » Uto Avg 23, 2011 15:07

Ček da vidiš kad počnemo da radimo po 8h :( mene i sad nakon 3-4h stajanja baš bole leđa :(
Korisnikov avatar
mima140186
Koordinator PharmArta

Pridružio se: Ned Okt 19, 2008 10:08

Postod zivanshe » Uto Avg 23, 2011 15:55

aj nou... :(

zato - PLIVANJE!! :D
Korisnikov avatar
zivanshe

Postod BERA » Uto Avg 23, 2011 19:39

pa i banjica je unutra podeljena, ima dve ili tri trake za ove ozbiljnije i brže plivače,a ostalo je slobodno...
bar je tako bilo zadnji put kada sam ja bio...
BERA

Pridružio se: Uto Okt 28, 2008 00:49

Postod zivanshe » Uto Avg 23, 2011 21:56

da, dve trake su (bile proshle godine) za brze plivache, ali to je mozda 15-20% bazena, a ja nekako ne mogu da verujem da plivam brze od 80% plivacha, tako da mi je bilo glupo da idem u te trake. iako sam ozbiljna. ;) i relativno brza. :mrgreen:

a u ostatku bazena je haos. x) poshto nema traka, nema ni plivanja desnom stranom trake, nego ko kako (preko koga) stigne. po meni, Tash ima bolje podeljen bazen, a Koshutnjak josh bolje. :) za ostale ne znam.
Korisnikov avatar
zivanshe

Postod BERA » Uto Avg 23, 2011 22:31

pa ne znam te dve trake su bile tu, krajnja je bila baš za brze plivače i tu su bili ovi što se spremaju za DIF a ja sam plivao u traci do iako sam plivao brže i od pojedinih wonna be difovaca, mada je bilo i ženskaća koji su bili malo sporiji ali nekako smo svi bili disciplinovani i išli nekim redom... ali slažem se bolje bi bilo da su bar 4 trake stavili - pola bazena - a druga polovina da bude za zagrebanciju
BERA

Pridružio se: Uto Okt 28, 2008 00:49

Postod lara91 » Ned Okt 09, 2011 17:04

A jel zna neko koje je radno vreme bazena na banjici-interesuje me od kada radi,zatim kad dolaze difovci-da znam koliko imam vremena,jel ima gde da se susi kosa,kako se to placa-jel ima neka mesecna karta ili pojedinacno i koliko je?znam da je mnogo pitanja ali znacilo bi mi.unapred hvala.
lara91

Pridružio se: Pet Sep 03, 2010 14:47

Postod zivanshe » Ned Okt 09, 2011 18:16

Shto se karte tiche, postoji godishnja karta za studente, koja je 2010. godine, kol'ko se secam bila 8000 (ili 9000) dinara, a ako se prijavish preko Sportskog drushtva FONa - 6000din (te cifre su verovatno drugachije bile proshle godine). Godishnja vazi od 1. januara do 31. decembra tekuce godine, tako da bi pochetkom 2012. mogla da se raspitash.
Za mesechne ne znam. Pojedinachna je 300din, mislim, ali ne znam sigurno poshto je nikada nisam koristila.
Shto se informacija takve prirode tiche, evo broja telefona: 2667.999 :)

Termin u kome sam ja ishla je 17-19, s tim shto su postojala josh dva za koje ne znam tachno, jedan sabajle, oko 8 i jedan oko 1-2.
Za difovce nemam pojma. Valjda oni imaju neki svoj termin?
Evo shta Mima kaze:
mima140186 je napisao:Banjica zatvoreni bazen je ok u terminu od 7-9h ujutru. Dođi u 7h, isplivaš do 8-8:15h dok ne dođu difovci da treniraju i begaš (ili malo sedneš da pariš oči ;) )

Naravno, kosu imash gde da sushish, jedino shto je specifichnost Banjice je da ne postoje pojedinachne kabine za presvlachenje nego se sve zene (i njihova deca :roll: ) presvlache u jednoj prostoriji, a mushkarci imaju dve takve prostorije, ali opet se praktichno svi zajedno presvlache. :P Meni je prvih par puta bilo chudno, jer na Tashu, Vracharu i starom DIFu nisam imala takva iskustva, ali posle se naviknesh, pa te bude bash briga. Ili ne, valjda zavisi od osobe do osobe. :) Bottom line, meni to nije najveci nedostatak Banjice. Meni lichno na prvom mestu smetaju guzva i haos u bazenu. Pa onda kolichina hlora. Ali najbolje je da probash, pa sama da vidish da l ti bazen odgovara. :)

Dodatno, potrebno je da sa sobom ponesesh neku kesu ili torbu koju cesh uneti na bazen, tj tribine, zato shto u garderobi mozesh da ostavish samo odecu i obucu, a sve ostalo, ukljuchujuci i broj koji dobijash na garderobi - nosish sa sobom. Opet, tako je bar bilo pre godinu dana kad sam ja prestala da idem. :)
Korisnikov avatar
zivanshe

Postod lara91 » Ned Okt 09, 2011 19:06

aha,hvala za ovako detaljno objasnjenje :)
lara91

Pridružio se: Pet Sep 03, 2010 14:47

PrethodniSledeća

Povratak na Sport