Kladža

Pravila foruma
Dobrodošli!

Pročitajte Pravilnik o radu Foruma

Kladža

Postod zekapeka » Uto Jan 26, 2010 01:05

Mnogo sam se kladio,
ni krajcera zaradio,
sve iz kuće prodao,
i piću se odao,
sad moram ostaviti kladžu,
kao što je Džogani Sladžu..
:lol:
Znači batice, za sve ljubitelje leba bez motike: tipovi, dojave i prognoze... (kao i dubioze kad vam pukne tiket!).. 8-)
Korisnikov avatar
zekapeka

Pridružio se: Pet Nov 07, 2008 08:56

Re: Kladža

Postod biwi » Uto Jan 26, 2010 01:14

evo je prva dubioza danas: Zambija - Nigeria 0-0!!!! pukoh kao bulka...
Korisnikov avatar
biwi

Pridružio se: Čet Okt 16, 2008 19:02

Postod zekapeka » Uto Jan 26, 2010 14:49

biwi je napisao:evo je prva dubioza danas: Zambija - Nigeria 0-0!!!! pukoh kao bulka...

Jbg batice, sa penalima se nikada ne zna.. :? ja više ni ne igram crnce od kako sam prso na tekmi Kamerun - Togo pre par meseci, mnogo su mi "nesigurni".. :mrgreen:
Korisnikov avatar
zekapeka

Postod zekapeka » Sub Jan 30, 2010 01:22

Ali ne verujem kako je Hamburg izvukao bod protiv Volfsburga večeras ! :shock:
Nego, da pređemo na ono od čega se živi..... tipovi za vikend: :D
PAR, TIP, KVOTA
Leverkuzen - Frajburg, 1, 1.25
Bajern - Majnc, 1, 1.20
Rendžers - Falkirk, 1, 1.15
Hamilton - Seltik, 2, 1.40
Kilmarnok - Dandi Utd. X2, 1.31
Ajtraht - Keln, 1X, 1.29
Birmingen - Totenhem, X2, 1.30
Parma - Inter, X2, 1.21
Bari - Palermo, X2, 1.46
-----------------------------
Ukupna kvota: 9.37
Ček sad da blagosiljam 3 puta: + + +
Eto.. :D a sutra u kladžu!
Korisnikov avatar
zekapeka

Postod biwi » Sub Jan 30, 2010 03:42

evo moji za sutra:

C.Zvezda - Cedevita H1
Bosna - Partizan H2
Liverpool - Bolton 2
Cardif - Donaster 1

Pridružio se: Čet Okt 16, 2008 19:02

Postod zekapeka » Sre Feb 03, 2010 14:48

Evo prsotina od tiketa za prošli vikend.. :cry:
Slika
Elem, malo sam ga revidirao: Hamilton - Seltik je počela u 12:30, a ja sam ispuzao iz kreveta tek oko jedan.. :mrgreen:
Znači, Bajer, Leverkuzen i Rendžersi su odradili šljaku rutinski iako su se ovi iz Minhena glupirali pa su dali golmanu Butt-u da puca penal što je ovaj omašio za medalju.. :?
Ni Totenhem ni Dandi Utd. nisu izneverili očekivanja, kod Škota su golovi prštali na sve strane.
Frankfurt je odigrao prvo poluvreme onako ko da nisu jeli 5 dana, konačno izjednačili u drugom i ko šlag na tortu - auto-gol Russ-a 6 minuta pred kraj! :shock: Znači prs! Ni Tošić se nije mnogo proslavio kao pojačanje Kelnu, ako ne računamo onaj žuti karton.. :D
A sada, najveće razočarenje: Palermo, tim koji nije izgubio posednjih 7 utakmica: početak katastrofalan - primljena 2 gola u prvih 7 minuta, još nervoznija igra: 3 žuta i jedan crveni: Fabio Liverani u 56 minutu! :o šta reći batice, totalni pobačaj.. :roll:
Parma - Inter je trebalo da bude pretposlednji fix sa tiketa, ali je tekma odložena zbog snega... svejedno, i dalje mislim da Parma sa bilansom od 4 izgubljene i 1 nerešenom u poslednjih 5 utakmica nije imala nikakve šanse protiv 12 mesta bolje plasiranog Intera.. 8-)
Znači, šteta za tiket, taman sam teo da vas vodim na pivu, ovako ćete se zadovoljiti Mojom kravicom.. :mrgreen:
Al ne lezi vraže, daj da čujem neke predloge za ovaj vikend..
Korisnikov avatar
zekapeka

Postod zekapeka » Sub Feb 06, 2010 15:59

Upaćujem jutros tiket u Mozzart-u i gleda me onaj lik sa šaltera, onako značajno :shock: ... Kaže nešto kolegi pa se i kolega zablentavi u mene.. :shock: ..ja se pogubio, nešto razmišljam: "Batice, da nisam obuk´o jašu naopako?? Da nisam izaš´o u pidžamosu?? Da mi nije izraslo treće oko od piljenja u kinetiku u sitne sate??"..
- "Jel imaš ti 18?"...... Čega? ..."pa godina?" ... :lol: A kikiki! Batice, ja imam 25!! 8-)
Znači bruka! :oops: odma´ sam zapalio kod frizera i od sad teram kosu na opasno.. :mrgreen:
Elem, evo i mojih "maloletnih" tipova za ovu subotu:
u Bundesligi favoriti igraju u gostima pa su kvote nešto veće. S obzirom da su u pitanju klubovi sa vrha tabele koji pretenduju na osvajanje titule - postoji realna šansa da ovi parovi prođu:
Bohum - Leverkuzen 2, 1.70
Frajburg - Šalke 2, 1.85
Volfsburg - Bajern 2, 1.85
Sledeća 2 para mi deluju kao totalni ziceri:
Majčester Jun. - Portsmut 1, 1.2
Dandi - Air 1, 1.5
O Đavolima ne treba trošiti reči, dok je Portsmut na samom dnu tabele sa 4 poraza i jednom nerešenom u poslednjih 5 tekmi. Dandi je trenutmo najbolji, a Air pretposlednji tim Škotske 2, a poslednja utakmica od 12.12.2009. je završena 3:1 u korist današnjih domaćina.
Aj u zdravlje!
P.S. Ax da, zaboravih da blagosiljam tiketić.... + + + 8-)
Korisnikov avatar
zekapeka

Povratak na Sport