Новоизабрани студент продекан - прво обраћање

Mi ćemo vam pomoći da ostvarite svoja prava i štitite svoje interese na Fakultetu.
Pravila foruma
Dobrodošli!

Pročitajte Pravilnik o radu Foruma

Новоизабрани студент продекан - прво обраћање

Postod Wlada » Sre Nov 10, 2010 16:11

Поштоване колегинице и колеге,

На последњој седници Студентског парламента, изабран сам да у наредних годину дана обављам дужност Студента продекана на нашем Факултету.
Након Соње Нектаријевић и Александра Поповића, два продекана чији ће мандати, без сумње, оставити позитиван траг у студирању већине студената, преда мном је тежак задатак да наставим рад на темељима које су њих двоје поставили.

Оно што у овом тренутку могу да обећам свим студентима је да ћу пружити свој максимум како бих испунио циљеве које сам зацртао и промовисао пред Парламентом:

- рад на решавању свакодневних проблема студената
- рад на промоцији и координацији активности свих студентских организација на факултету
- рад на побољшању квалитета студија

Са друге стране, молим све вас да се обратите, било мени, било некоме од чланова Парламента за сваку препреку која вам се буде испречила у току студија, а ми ћемо дати све од себе да вам помогнемо да исту што лакше превазиђете, што представља нашу дужност коју сте нам поверили на априлским изборима за Студентски парламент.

Обзиром да сам већ три године активан члан Парламента и његов прошлогодишњи председник, многи од вас су имали прилике да се са мном и мојим радом упознају у протеклом периоду.
За све оне који ту могућност нису имали, остављам своје контакт информације у наставку.

Желим вам успешан наставак студирања, и пуно среће у спремању колоквијума за празну недељу која нам се ближи.

Владимир Вујовић, студент продекан
+381 64 02 57 457
vujovic.vladimir88@gmail.com
Korisnikov avatar
Wlada

Pridružio se: Sre Okt 15, 2008 17:48

Povratak na Studentski parlament