Stanovi i sobe

Kupuješ, prodaješ, oduzimaš i dodaješ...

Re: Stanovi i sobe

Postod burko » Pet Mar 20, 2015 12:28

RF90 je napisao:koliko otprilike treba da se izdvoji za stan u blizini faksa, ili na vozdovcu, ili gde vi preporucujete? soba, garsonjera, jednosoban.. kako se krecu cene? i ostalo, sto bi trebalo da znamo :mrgreen:

Pogledaj trenutnu ponudu i cene na stranici Beograd izdavanje. Nadam se da ces pronaci nesto povoljno.
burko

Pridružio se: Uto Okt 21, 2014 13:44

Postod burko » Pet Mar 27, 2015 13:02

Ja vec godinama iznajmljujem stan preko portala izdavanje stanova za studente Beograd. Dobre lokacije za dobre cene, i bez posrednika. Topla preporuka svim studentima.
burko

Pridružio se: Uto Okt 21, 2014 13:44

Postod nebnik » Sre Apr 29, 2015 19:06

Izdajem stan tačno preko puta Farmaceutskog fakulteta, tačnije moji roditelji. U ovom stanu su već nekoliko prethodnih godina boravili studenti koji su uspešno priveli svoje studije kraju i nastavili karijere i živote. Stan je idealan za 2 studenta, nalazi se na 2 spratu zgrade, ima 38kvadrata površine i 8 kvadrata terase. Takođe, kao mnogi stanovi u okoliki ima toplu vodu, internet telefon itd. S obzirom da sam bivši student FON-a nemojte da se ljutite ukoliko spam-ujem ovaj forum, ali eto stan može nekome dobro da dodje. Cena je 160eur. Ako ste ok, za cenu možemo i da se dogovorimo. Postavio sam oglas takođe, tako da za slike najbolje vidite sledeći link:

http://www.kupujemprodajem.com/Izdajem- ... d=20511786

Kontakt za informacije: 060/307-0687
Pozdrav svima i brz završetak faxa vam želim!!!
n.
nebnik

Pridružio se: Sre Apr 29, 2015 18:53

Postod oglasise » Čet Avg 11, 2016 09:07

Ekstra dobra ponuda za izdavanja stanova gde mozes i cene odmah da uporedis imas na Srbija-nekretine.org
oglasise

Pridružio se: Čet Avg 11, 2016 09:04

Postod ivanam89 » Ned Sep 25, 2016 19:02

Izdajem dvosoban stan u Mirijevu ili posebno 2 sobe.

Ceo stan je u potpunosti namesten i poseduje 4 lezaja, tako da je kapacitet najvise 4 osobe (po 2 osobe u sobi).

Jedno prostrano kupatilo sa ves masinom, potpuno opremljena kuhinja, trpezarija (2 stola za rucavanje) i terasa.

Stan se nalazi u stambenoj zgradi u Mirijevu, u blizini velikog Maxi-ja i samo 15metara od stanice gradskog prevoza i odlično je povezan sa svim vecim fakultetima u gradu.

U blizini stambene zgrade nalaze se: banka, posta, dom zdravlja, prodavnice, pijaca, skola i vrtic.

Stan je renoviran. Stambena zgrada poseduje interfon, lift i centralno grejanje. Postoji mogucnost interneta i kablovske.

Cena je 100 eura za po sobi ili ukoliko neko zeli da iznajmi ceo stan, lako cemo se dogovoriti oko cene. Naravno, dazbine se dele.

Javite se u pp ukoliko je neko zainteresovan.

Hvala!
ivanam89

Pridružio se: Ned Sep 25, 2016 19:00

Postod skp » Pet Okt 14, 2016 10:18

Drustvo, izdajem stan od 55 kvm 3 autobusne stanice od farmaceutskog faksa, odlicno opremljen,ugradna tehnika,hidromadasazna tus kabina . Miran kraj, lep, svetao,prostran.Cena 180 eur. Pozovite na 060 000 3025 za vise detalja.
skp

Pridružio se: Pet Okt 14, 2016 10:06

Prethodni

Povratak na Oglasi i iskustva